Elektryczne systemy wspomagania otwarcia szafek i szuflad umożliwiają bezproblemowe otwarcie frontów. Fot. Rejs

Elektryczne systemy wspomagania otwarcia szafek i szuflad umożliwiają bezproblemowe otwarcie frontów. Fot. Rejs

  • Autor: mg
  • 24 sie 2017 12:36 (aktualizacja: 25 sie 2017 08:56)

Systemy elektrycznego otwierania szuflad i szafek - praktyczne i estetyczne

Systemy elektrycznego wspomagania otwierania szafek i szuflad to rozwiązanie coraz częściej spotykanie w polskich domach. Jeszcze do niedawna wielu uznawało je za niepotrzebny gadżet. Dziś swoją funkcjonalnością przekonują kolejnych użytkowników.

Czytaj też: Szafa z drzwiami przesuwnymi w jadalni - sposób na wygodne wnętrze

Elektryczne systemy wspomagania otwarcia szafek i szuflad umożliwiają bezproblemowe otwarcie frontów nawet wówczas, gdy mamy zajęte lub brudne ręce. Wystarczy lekki dotyk kolanem, łokciem czy biodrem i szafka otwiera się automatycznie. Z kolei dłuższy dotyk - na przykład gdy się opieramy - jest przez system interpretowany inaczej i nie inicjuje ruchu. Zamknięcie szafek - nawet tych górnych, w których front uchyla się ku górze - również nie nastręcza problemów - wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

Nowoczesne, wspomagane energią elektryczną systemy znajdują zastosowanie w pomieszczeniach o różnych funkcjach. Montowane wewnątrz korpusów szaf i szafek dla postronnego obserwatora są kompletnie niezauważalne, dlatego sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i typowo tradycyjnych, a nawet stylizowanych. Ich ukrycie sprawi, że nie będą budziły niepotrzebnego dysonansu między technologią, a klasycznymi formami mebli.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce