Klasyczne uchwyty Camaio firmy GTV. Fot. GTV

Klasyczne uchwyty Camaio firmy GTV. Fot. GTV

  • Autor: mg
  • 12 marz 2018 10:17 (aktualizacja: 12 marz 2018 12:48)

Uchwyty, które odmienią wygląd mebli

Wzory uchwytów meblowych zmieniają się niczym trendy w modzie. Tym niemniej istnieją style, po które zawsze warto sięgać. Co więcej, można mieć pewność, że nadadzą meblom niepowtarzalny charakter.

Czytaj też: Szklane fronty - jak udekorować meble?

Nieśmiertelna klasyka

Wciąż kochamy klasykę – gustowne uchwyty o prostej formie, pozbawione zbędnych ozdobników zawsze będą dekoracją mebli. Najlepsze projekty powinny łączyć minimalistyczną bryłę i ergonomiczny kształt. Równie dobrze odnajdą się one w klasycznej kuchni, tradycyjnym salonie czy romantycznej sypialni. Możliwości aranżacyjne zwiększa zwykle dość szeroka paleta kolorów.

Uniwersalny minimalizm

Proste, zgeometryzowane linie w połączeniu z powierzchnią w wersji chrom bądź tytan (zarówno na wysoki połysk, jak i matowej) będą atrakcyjnym dopełnieniem nowoczesnych mebli. Doskonale pasują one do gładkich, jednolitych frontów typowych dla nowoczesnych kuchni lub wnętrz loftowych. Sprawdzą się również w pomieszczeniach wykreowanych w stylu skandynawskiego minimalizmu.

Urok retro

Uchwyty utrzymane w stylistyce retro inspirowane są szeroko rozumianą tradycją. Ich integralną częścią są bogate zdobienia i - koniecznie - postarzane, patynowane powierzchnie, którze przywodzą na myśl urok minionych epok. Będą atrakcyjnym dopełnieniem stylizowanych komód, klasycznych gabinetów i kuchni w stylu prowansalskim.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce