Meble.com.pl - komfort na miarę

Piękne, jasne bryły kolekcji Salvo wykończono wysokim połyskiem i wzbogacono o przejrzyste szkło w witrynach. Dzięki temu kolekcja jest lekka i świetlista. Fot. Szynaka Meble

Meble w salonie. Nowoczesne kolekcje ze szkłem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 cze 2017 07:37

Meble ze szklanymi frontami prezentują się lekko wizualnie i stylowo. Świetnie sprawdzają się w niewielkich wnętrzach. Sprawdź jakie kolekcje proponują polscy producenci.

Lekkość i miękkość kształtów brył, przemyślana funkcjonalność, dopracowane detale oraz ciekawe sposoby łączenia szkła z innymi materiałami to cechy charakterystyczne nowoczesnych kolekcji meblowych dostępnych w polskich sklepach. 

Meblom skrzyniowym, takim jak witryny, komody i wszelkich wymiarów słupki, szkło nadaje urody i wyjątkowej lekkości. pojawia się ono w różnej formie, kształtach i pod różną postacią. Producenci sprytnie wkomponowują je w korpusy brył, wykańczają nimi fronty, a bywa nawet że blat, uchwytach czy nóżki. Bardzo ładnie prezentuje się w duecie z drewnem. Szkło w zaokrąglonych narożnikach i frontach sprawia, że masywne bryły zyskują lekkości i światła. Cały efekt potęguje sprytnie zamontowane oświetlenie LED, które pełni także funkcję dodatkowego źródła światła i korzystnie wpływającego na nastrój w całym pomieszczeniu.

Inną ciekawą opcją są szklane fronty dodatkowo urozmaicone kolorem czy fantazyjnym nadrukiem. Tu ilość dostępnych opcji dekoracyjnych jest nieograniczona. 

Sprawdź modne kolekcje z przeszklonymi frontami. 

Więcej o meblach ze szkłem poczytasz TU

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA