Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel Beetle tapicerowany jest tkaniną z modnym motywem tropikalnym. Doskonale ożywi wnętrze i nada mu naturalny styl. Fot. Westwing.pl

Trendy meblowe. Sofy i fotele z motywem roślinnym

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 cze 2017 09:47 (aktualizacja: 01 cze 2017 10:02)

Motywy florystyczne już od kilku sezonów są niezwykle popularne. Szczególnie pięknie i ciekawie prezentują się na meblach tapicerowanych.

Wzory roślinne na meblach tapicerowanych oszałamiają swym bogactwem. Wybór jest naprawdę olbrzymi. Początkowo pojawiły się w formie delikatnych, subtelnych wzorów kwiatowych lub fantazyjnych ornamentów na poduszkach dekoracyjny i oparciowych, by potem rozprzestrzenić się na obicia całych mebli.

Sofę w motywem florystycznym możemy łatwo dopasować do każdego stylu wnętrza - bez względu na to, czy jest ono urządzone nowocześnie, czy stylowo i klasycznie. Taki mebel ożywia wnętrze i sprawia, że nabiera ono ciekawego wyrazu . Pojawia się w nim swego rodzaju ruch, który pobudza wzrok i co za tym idzie - zmysły.

Motywy florystyczne to również odwołanie to trendu odwołania do natury, który nadal mocno oddziałuje na stylistykę i aranżację wnętrz mieszkalnych. Nie tylko żywe kwiaty mogą mieć taki wpływ - sofa lub fotel obita tkaniną zdobioną motywem obrazującym trawiasty gąszcz pozwoli poczuć się jak na łonie natury. 

Więcej na temat trendów meblowych znajdziecie TU

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA